moment prosím

Úvod » Kalendář akcí 

Kalendář akcí

Podzimní tábor - Živá škola

18.09. - 31.10.2016 místo konání: Živá škola "Z pohádky do rozprávky" Bílé Karpaty (hranice ČR/SR mezi Myjavou a Hodonínem)

Budujeme v praxi rozprávkový hobití dům, hrad s padacím mostem v nové Živé škole “Z pohádky do rozprávky”. Což bude 1.československá sdílená inovativní, tvořivá a hlavně pohádková lesní škola - takový celoroční tábor.

Prírodné staviteľstvo Bratislava (SK)

05 - 06.11.2016 místo konání: Ekocentrum OZArtur - Senec u Bratislavy

Radi by ste postavili zdravý a cenovo dostupný dom? Radi by ste si zlepšili vnútornú klímu domu hlinenými omietkami? Zaujímajú Vás sťahovatelné domy a jurty?

Prírodné staviteľstvo Košice (SK)

18 - 20.11.2016 místo konání: Družstevná pri Hornáde - Sosna.sk

Radi by ste postavili zdravý a cenovo dostupný dom? Radi by ste si zlepšili vnútornú klímu domu hlinenými omietkami? Zaujímajú Vás sťahovatelné domy a jurty?

Přírodní stavitelství Brno (CZ)

03 - 04.12.2016 místo konání: Brno

Tento teoretický seminář vám přinese přehled o výhodách a nevýhodách různých druhů ekostaveb a materiálů. Praktické návody jak a hlavně z čeho stavět kvalitní, zdravý a trvanlivý dům s dlouhou životností.

O seminářích, reference, otázky a odpovědi

31.12.2016místo konání: Všude

Odpovědi na vaše otázky a dopisy od účastníků. Diskuse, fotky a videa z předchozích seminářů najdete zde na strankách v Co nabízíme: "Proběhlé akce" a "Příběhy z osady", v galerii nebo na youtube nebo na Facebooku...

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 slamenedomy.cz