moment prosím

Ekovesnice o.s. - Petr Skořepa - návrhy a realizace

07.11.2016  

Nabízíme:

 

 • O nás - Jsme spolupráce třech neziskových organizací, sdružení osob zabívající se kvalitativním zdokonalováním, nebo chceš-li rozvojem všestranné vzdělanosti... Tedy nejobecnějším životním cílem a smyslem existence člověka.
 • Kto sme?- zoznámte sa s ľuďmi, ktorí vyvíjajú, realizujú a zlepšujú naše projekty, aby ste sa stále mohli kde učiť a čerpať nové inšpirácie.
 • Jak nás podpořit - Pomoci nám můžete šířením info o nás, posláním příspěvku nebo návštěvou kurzu
 • Naše služby - Škola, kurzy a workshopy... praktické i teoretické - Roční a letní škola přírodního stavitelství a soběstačnosti - nejlepší a zároveň nejlevnější způsob jak se dostat k velkému množství ucelených informací.
 • Slaměnohliněný kruhový dům na vyzkoušení...
  Pokud přemýšlíte nad bydlením v kruhovém domě, nebo jurtě a chtěli by jste vědět jak se v takovém domě člověk cítí a jak se zde bydlí v létě nebo v zimě (rozhodně pobyt v takovém domě je něco jiného, než jen povídání o tom). Nebo jen jako netradiční dovolená. Také tím podpoříte naše aktivity.

 • Terapie tmou - u nás v osadě máme speciálně upravený domek na terapie tmou. Tato terapie a cesta sebepoznání - pobytem ve tmě – se provádí již po tisíciletí v mnoha kulturách, zejména v Japonsku, Indii a Tibetu.
 • Pomáháme se stavbami svépomocí a spolupracujeme s firmou Mandalahouse.cz, která nabízí návrh a výrobu mobilních, kruhových a soběstačných domů, Mongolských nebo slaměných jurt.
 • Jak přispívat na stránky ? Stránky jsou jako redakční systém, tedy udělané tak aby mohl vkládat kdokoli z členů a tak můžeme stránky tvořit společně :)... Jak vkládat vlastní články, fotky, inzerci? Tedy můžete zde publikovat vaše poznatky a zkušenosti, také své služby, stavby, výrobky...

 • Odborné poradenství a konzultace na komplexní řešení zdravých staveb a interiérů pro bydlení nebo kanceláře - aplikovaná Bioarchitektura ... Intuitivní Feng-shui, nacítění místa, pomoc při výběru místa pro stavbu, rozmístění apod.. Jak správně na rekonstrukce starých hliněných domů... 500,- Kč (20EUR) /hod, nebo doprava k vám 5 - 10,- Kč/km (záleží kam a kdy)...                                            


Bohužel nemáme kapacitu na bezplatné konzultace a kalkulace po emailu. Je lepší si domluvit osobní schůzku u nás v osadě (Mezi Trenčínem a Hodonínem) a nebo někde po cestě na seminář(dle kalendáře a nebo poslat dle vašeho odhadu částku za konzultaci po emailu předem na účet  (vs. uveďte váš telefon a minimální cena za konzultaci je 500kč).

 

 

Aktuality posíláme všem registrovaným na email nebo sledujte kalendář akcí, facebook nebo vpravém sloupci nejnovější příspěvky - komentáře od vás.                                                                       

 

 

Ekovesnice o.s., Bílé Karpaty, č.u.: 4200270652/6800, slovenské č.u.: 2613720261/1100

00421944293223, 00420739486553, ekovesnice@gmail.com

 

INFO: K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře. Přidat komentář.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 slamenedomy.cz