moment prosím

prodej stavebního pozemku

06.12.2018  Kincl Martin

Nabízím slunný stavební pozemek o rozloze 8.569 m2 v klidné části obce Milešovice nedaleko Slavkova u Brna. Pozemek by bylo možné rozdělit i na dva menší. Rovinatá část pozemku přiléhající k příjezdové komunikaci je určena k zástavbě RD. Ve svažité části pozemku se nachází sad s meruňkami a švestkami. Stejně jako na sousedním pozemku lze ve svažité části pozemku vybudovat vinici. K pozemku vede soukromá cesta z které je přístup jen k nabízenému a sousednímu pozemku, tak že není nebezpečí, že by někdo narušoval vaše soukromí. Celý pozemek je nově zaměřen a kompletně oplocen. Na pozemku je vybudována vrtaná studna do hloubky 30 metrů. Na základě čerpací zkoušky je zjištěná vydatnost vrtu víc jak 8.500 litrů za den. Na hranici pozemku je přípojka elektřiny se stavebním rozvaděčem. V nezpevněné části příjezdové cesty je prostor pro uložení kanalizace. 

Jedná se o ideální pozemek pro lidi, kteří chtějí mít klid a velký prostor. Lze zde zbudovat rodový statek, provozovat permakulturní zahradu, rozšířit ovocný sad nebo chovat ovce či kozy. Z Milešovic je dobré dopravní spojení na Brno. V obci je obchod, hospoda, knihovna a základní a mateřská škola. Součástí ceny je i spoluvlastnický poloviční podíl parcely určené pro vybudování příjezdové cesty o rozloze 386 m2.

Na pozemku lze postavit až 2 RD (prostor lze sdílet tedy s někým dalším - mám konkrétního zájemce, pokud je pozemek pro vás moc velký).

Cena: 320 Kč/m2

Martin Kincl

kontakt: martinkincl@seznam.cz

FOTOGALERIE
Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 slamenedomy.cz