moment prosím

Hledáme nové aktivní členy do naší komunity

09.09.2016  Skořepa Petr

Hledáme někoho, koho baví vytvořit, řídit si vlastní internetový shop a zároveň je společenský a bavilo by jezdit po festivalech a jarmarcích s informačno prodejním stánkem s věcmi pro inovativní vzdělávání Živé školy. A vše si zorganizovat a naplánovat a řídit sám.

Hledáme, kdo rád přepíše naše přednášky do tištěné podoby, aby mohla vzniknout obsáhlá kniha "Škola přírodního stavitelství" ve více jazycích.

Též hledáme pomoc s psaním projektů (projektový manažer) a získávání prostředků pro neziskovku s cílem budování nové školy s osadou.

Též bude třeba od příštího roku učitele a ředitele do nové přírodní Živé školy “Z pohádky do rozprávky” v království Bílé Karpaty.

Projekt www.oazyzivota.cz (.sk) též stále čeká na naplnění mapy, tedy svého správce, tvůrce, spojovacího článku různé alternativy v Česko-Slovensku.  

A rozjezd nového spolku "Aktivní kultura" nebo "Oázy Života" právě na pomoc a podporu vzniku podobných moderních inovativních a ekologických přístupů, sociálního podnikání, alternativ zdola, Živé školy s osadami, ekostavby, ekodoprava, biopotraviny a vůbec aktivní život. Tedy od vytvoření stránek do domlouvání spolu-práce.

A poté překlad do různých jazyků, pro sdílení a výměnu informací.

Samostatný zkušený stavbyvedoucí na kompletní řízení staveb od počátku až po ukončení.

Zpravodaje na focení a natáčení videí, též na psaní a kompletní řízení PR.

Studenty, architekty, projektanty pro nabízení a vytváření studií nového urbanismu a projektů inovativních přírodních domů do mezinárodní databáze Ekodomů.

 

Některé pozice mohou být přes internet, ale na některé je ideálně někdo z okolí Velké nad Veličkou, Myjavy a Senice nebo odvážlivce na přistěhování k nám do okolí k společnému tvoření inovativních vizí...

 

 

Životopis s datem narození posilejte na email...

 

ekovesnice@gmail.com

739486553 CZ

0944293223 SK

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 slamenedomy.cz